Боротьба із бездоріжжям у Гадяцькому районі триває

Боротьба із бездоріжжям у Гадяцькому районі триває

Продовжуємо інформувати жителів Гадяцького краю про те, де і як в районі ведеться капітальний ремонт доріг. Нині гарна новина для мешканців Лютеньки — вони отримали в користування оновлену дорогу О 17 02 024 /Т-17-06/ - 435 метрів автошляху зроблено суцільним покриттям. На капремонт виділено близько 1 мільйона 400 тисяч гривень. З них понад 1 мільйон 100 тисяч гривень надійшло з державного бюджету, 220 тисяч гривень виділили з районного бюджету. Ще 83 тисячі гривень виділила Лютенська сільська рада.

Цей автошлях перебуває на балансі Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області». Підрядником на цій ділянці є бригада ТОВ «МІБ». З тендерною документацією можна ознайомитися на сайті «Прозорро» https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-09-17-000609-a

Ми працюємо на результат. Нам важливий комфорт та безпека кожного мешканця району. І для цього ми будуємо сучасні проїзні дороги. Розумію, що відразу відремонтувати автошляхи всього Гадяцького району не можливо. Але, об’єднавши можливості, крок за кроком рухаємося до реалізації поставленої мети — Гадяцький край матиме сучасні і якісні дороги!