З нагоди відзначення Дня Збройних сил України та  Міжнародного дня волонтера 5 грудня 2018 року в приміщенні ККЗ «Дружба» відбулися урочистості та демонстрація відеофільму «93: бій за Україну».

Свої привітання та побажання миру та злагоди, здоров’я, родинного благополуччя, незламної віри висловили перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко та завідуюча сектору культури і туризму виконкому Гадяцької міської ради Катерина Кувшинова.

За виконання бойових завдань підчас проходження служби у зоні проведення антитерористичної операції відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» районним військовим комісаром Гадяцького району військового комісаріату, підполковником Миколою Овчаренком були нагороджені військовослужбовці та військовозобов’язані Гадяцького районного військового комісаріату.

Словами вдячності за підтримку та допомогу волонтерів міста висловив Микола Ніколаєв, помічник заступника голови обласної ради, який урочисто вручив Подяки Полтавської Обласної ради волонтерам міста Івану Волощуку, Федору Залудяку та Олександру Сивашу.