27 лютого у Полтавській облдержадміністрації відбулося засідання з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Версія для друкуВерсія для друку

27 лютого у Полтавській облдержадміністрації відбулося засідання з питань погашення заборгованості із заробітної плати, яке проводив заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло. У нараді також взяв участь голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко. З-поміж розглянутих питань одне стосувалося ситуації на Гадяччині. На сьогодні головним підприємством-боржником так і залишається «Гадячсир» з його дочірніми компаніями. Справа в тому, що заборгованість все ще зростає. І якщо раніше підприємство сплачувало хоча б єдиний соціальний внесок, то зараз не робить навіть цього.

Так, ситуація вкрай складна. Проте необхідно, щоб керівництво «сирзаводу» та протестуючі працівники знайшли компроміс. Підприємству потрібно відновити свою діяльність, щоб кошти пішли на рахунок. А вже потім виконавча служба зможе стягувати їх для повернення заборгованої заробітної плати. А за таких умов буде можливим і виконання підписаного меморандуму.

─Тож закликаю працівників і керівництво підприємств вирішувати ситуацію цивілізованим і законним шляхом! –наголосив голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко.

Наверх ↑