2 жовтня 2018 року голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко взяв участь у відеоселекторній нараді з Віце-прем’єр-міністром Геннадієм Зубком

2 жовтня 2018 року голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко взяв участь у відеоселекторній нараді з Віце-прем’єр-міністром Геннадієм Зубком за участі Лева Парцхаладзе  та Тетяни Орабіної.

Головною темою наради було будівництво сучасних амбулаторій на території Полтавської області. Із запланованих в області 26 об’єктів Гадяцький район збудує три!

Геннадій Зубко відзначив, що Полтавська область лідирує з впровадження реформ у медичній галузі. А системі #електронний_пацієнт, впровадженій у Гадяцькому районі, взагалі немає аналогів в державі.

Нагадаємо, нещодавно до нас завітали представники Світового банку, які також оцінили наші досягнення у впровадженні ІТ-технологій у медзакладах району.

«Дуже важливо, що ми спільно з головою Полтавської обласної адміністрації Валерієм Головком рухаємося шляхом кардинального реформування медичної сфери як в районі, так і в області. Переконаний, що найкращим підтвердженням ефективності децентралізації стане доступна медицина для кожного. Тож дякую за всебічну підтримку йому та Департаменту охорони здоров’я. Спільно ми зможемо досягнути поставленої мети!»-наголосив Олексій Матюшенко