19 грудня 2019 року голова облдержадміністрації Олег Синєгубов з робочим візитом відвідав Гадяцький район.

В рамках поїздки Олег Васильович зустрівся з керівниками району, службами, причетними до соціального захисту дітей. Після чого відвідали будинок сімейного типу родини Марченко у місті Гадяч, у яких проживає дев’ять дітей віком від 4 до 14 років, семеро з яких взяли на виховання. Будинок був придбаний у грудні 2017 року за кошти державного бюджету 1млн 750 тис. гривень.

Голова облдержадміністрації та керівники району подарували дітям подарунки, ознайомились із умовами проживання та поспілкувались із батьками щодо перспектив функціонування будинку сімейного типу. Олег Васильович побажав малечі щастя, а батькам-вихователям – сил і здоров'я, зазначивши, що у цій сім`ї створені всі належні умови для проживання та виховання дітей, панує любов, повага та взаєморозуміння.

Також в рамках візиту Олег Синєгубов відвідав дитячий будинок Полтавської обласної ради та Розбишівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Полтавської обласної ради. Привітав дітей із прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами, вручив їм подарунки.