16:54 | 17.07.2018

Відбулася щотижнева нарада

17 липня 2018 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про державну підтримку в галузі тваринництва у 2018 році в частині «Дотації фізичним особам за утримання молодняку великої рогатої худоби».
2. Про підготовку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах Полтавської області відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 12.05.2009 №151
3. Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Лютенської сільської ради.
4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.
5. Про стан безпеки в Гадяцькому районі.

10:26 | 16.07.2018

ХРОНІКА  ОБЛАСНИХ  НОВИН

9 липня у м. Полтаві на нараді у голови облдержадміністрації В.Головка за участю голів райдержадміністрацій, керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб розглянуто питання «Про хід реалізації Регіонального плану розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області на 2016-2018 роки та Стратегії створення нового освітнього простору професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області на 2017-2020 роки», «Інформація про виконання доручення голови облдержадміністрації щодо підключення Інтернет-послуг до соціально значущих місць в районах», «Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області». За підсумками розгляду дано відповідні доручення. У нараді взяв участь голова обласної ради О.Біленький.

13:25 | 13.07.2018

ПРО РОБОТУ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

за період з 09 липня по 13 липня 2018 року

Звернулось до управління за призначенням :
різних видів допомог та соціальних виплат - 111 осіб. Призначено допомогу 111 особам.
Видано 32 довідки про отримання чи не отримання допомоги та повідомлень про призначення (відмову у призначенні) допомоги.
За період з 01.01.2018 р. за призначенням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг звернулося 1961 домогосподарство, з них субсидія призначена по 1639 особових справах. По 322 особових справах направлено запити на ДФС.
З початку року субсидія на тверде паливо та скраплений газ призначена по 461 домогосподарству та по 123 домогосподарствах відмовлено в призначенні субсидії, в зв'язку з перевищенням середньомісячного сукупного доходу сім'ї.
Прийнято заяви на проведення невикористаної суми субсидії по ЖКП від 365 осіб.