14:52 | 16.10.2018

Відбулася щотижнева апаратна нарада

16 жовтня 2018 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1.Про організацію видачі одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 №512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (зі змінами).

2.Про забезпечення соціальними послугами осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, територіальним центром соціального обслуговування.

3. Про ситуацію в пенсійній галузі району та заходи щодо активізації наповнення бюджету Пенсійного фонду.

4.Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.