Основні заходи райдержадміністрації з 27 січня по 01 лютого 2014 року

Основні заходи райдержадміністрації з 27 січня по 01 лютого 2014 року

27.01

09.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації з  керівниками підпорядкованих управлінь,  відділів райдержадміністрації з поточних питань.

09.00-16.00

Пряма телефонна лінія за  участю начальників управлінь, відділів райдержадміністрації та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

28.01

09.00-12.00

Особистий прийом громадян заступником   голови  районної державної адміністрації на виконання проекту                 Програми Президента України «Діалог з країною».

10.00

Нарада з керівниками та головними бухгалтерами сільськогосподарських підприємств району з питань фінансової звітності за 2013 рік.

13.00

Засідання медичної ради з питань надання медичної допомоги матерям та дітям на виконання соціальних ініціатив Президента України, Програми «Україна для людей».

29.01

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого  заступника голови райдержадміністрації з  керівниками підпорядкованих управлінь,  відділів райдержадміністрації з поточних питань.

30.01

11.00

Засідання комісії по розгляду питань, пов’язаних з призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям на виконання соціальних ініціатив Президента України, Програми «Україна для людей».

31.01

10.00

Нарада з питань відповідального батьківства за участю районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління юстиції, закладів медицини на виконання соціальних ініціатив Президента України, Програми «Україна для людей»

Заступник голови